Cyfry i pasy

 PRINTY/WZORY/MOTYWY

 Łączenie wzorów jest jednym z najgorętszych trendów obecnego sezonu wiosna/lato 2015. Panterka z kratą, kropki z kwiatami, grochy z cętkami, motyle z owocami, cyfry z pasami – wydaje Ci się, że tak różne printy kompletnie do siebie nie pasują? Koniecznie muszę wyprowadzić Cię z błędu;)

Podobno nie każdy posiada umiejętność łączenia wzorów- niektórzy ją mają, a inni nie ( może w grę wchodzi tutaj wszystkim dobrze znana kobieca intuicja?). Printomania to gorący i zarazem bardzo wymagający trend. Niektóre wzory gryzą się ze sobą i zamiast efektownego looku może wyjść nam modowa porażka. Ja trzymam się czterech podstawowych zasad łączenia:

1. Co za dużo to niezdrowo ! Dwa wzory zupełnie wystarczą!

2. Podobna kolorystyka wzorów ( w mojej dzisiejszej stylizacji klasyka: czerń i biel).

3. Duży wzór połączony z drobnym printem.

… i najważniejsze…

4. Słucham co podpowiada mi moja intuicja 😉

Dzisiaj prezentuję Wam stylizację, w której połączyłam bluzkę w szerokie pasy ze spódnicą w cyfry. Wybrałam klasyczne połączenie bieli z czernią, które zawsze się sprawdza. W dodatkach przemyciłam metaliczny połysk. Jestem ciekawa, czy Wam się podoba?

DSC_0602jpg

PS

Moja dzisiejsza stylizacja nie wzięła się znikąd 🙂 Spódniczka w cyfry natchnęła mnie do wysłania lotka i wiecie co? Szczęście mi sprzyja i z niecierpliwością czekam na kolejne wyniki lotto:)

DSC_0592jpg

DSC_0589jpg

DSC_0596jpg

DSC_0612jpg

 

 

Stylizacja:

– spódnica, Bialcon, cena: 80 zł

– bluzka, SH, cena: 25 zł

– buty, Ecco, cena: 269 zł

– torebka, prezent

4 myśli na temat “Cyfry i pasy

  1. Stylizacja genialna Świetne połączenie Mi się podoba 🙂 Będę również stosować się do tych 4 zasad bo są świetne i z pewnością nie raz się sprawdzą Dziękuję!!! Ps. Życzę ogromnego szczęścia w lotto Powodzenia 🙂

  2. Hi admin, i see your website needs fresh content.
    Daily updates will rank your site in google higher, content is king nowadays.

    If you are to lazy to write unique content everyday you should search in google for:
    Ightsero’s Essential Tool

Dodaj komentarz