Idealna sukienka na ślub

Zarówno w mojej rodzinie, jak i wśród znajomych zaczął się sezon weselny. Ze względu na Amelkę, która potrzebuje mamy 24 h na dobę, już kilka razy musiałam zrezygnować z zabawy i wspólnie z narzeczonym wybraliśmy się tylko na ceremonie kościelne. Tutaj pojawiło się pytanie: “czy strojna, weselna kreacja będzie w tej sytuacji na miejscu?”

Wybierając się tylko na ceremonię zaślubin zrezygnujmy z sukienek balowych. Postawmy na elegancki, koktajlowy model. Przy wyborze idealnej sukienki na ślub kierujmy się tymi samymi zasadami, co w przypadku codziennego ubioru. Kreacja powinna być dopasowana do naszego typu sylwetki oraz osobowości. Jeśli nie lubisz kwiatowego printu, to z pewnością nie będziesz dobrze się czuła w kwiecistej sukience, proste. Kluczem do sukcesu jest również zwrócenie uwagi na mocne i słabe strony figury. Zależy Ci na zamaskowaniu szerokich bioder? Wybierz fason podkreślający wcięcie w talii. Chcesz dodać sobie kilku centymetrów wzrostu? Postaw na kreację o długości przed kolano i wyraziste szpilki.

Prawdziwą kopalnią cudownych modeli sukienek jest sklep marki Peek&Cloppenburg. Jeśli tak, jak ja jesteś świeżo upieczoną mamą i nie masz czasu na stacjonarne zakupy, to polecam butik online -> https://www.peek-cloppenburg.pl

Poniżej znajdziecie zdjęcia modeli, na które ja zwróciłam uwagę 🙂 Są to modne, stylowe fasony w rozsądnej cenie do 300 zł.

SISTERS POINT – 179,99 zł

MONTEGO – 199,99 zł

CHI CHI LONDON – 299,99 zł

ESPRIT – 279,99 zł

CHI CHI LONDON – 279,99 zł

LIPSY – 249,99 zł

KAFFE – 299,99 zł

VILA – 149,99 zł

Znudziły Ci się sukienki? Chcesz wyglądać stylowo i oryginalnie? Może warto pomyśleć o kombinezonie 🙂

VILA – 299 zł

JOSEPH JANARD – 225 zł

TOM TAILOR – 299,99 zł

DOROTHY PERKINS – 279,99 zł

ONLY – 129,99

Opublikowany w Moda

Dodaj komentarz