KONKURS: Jesienne przyjemności z PtakModa, JestemKobietą oraz GreenWithEnvy!

Nic tak nie pozwala walczyć z jesienną chandrą jak zakupy! Nowe ubrania, kosmetyki czy dodatki potrafią wprawić każdą z nas w niesamowicie dobry humor! W związku z tym mam ogromną przyjemność zaprosić Was do udziału w fantastycznym konkursie, organizowanym wraz ze sklepem PtakModa.com oraz portalem JestemKobietą.com! Do zgarnięcia przygotowaliśmy dla Was nagrody, o które naprawdę warto zawalczyć!

Co należy zrobić, aby wygrać?

  • być fanem sponsorów nagród na Facebooku: JestemKobietą.com – TUTAJ, PtakModa.com – TUTAJ oraz GreenWithEnvy.pl –TUTAJ
  • polubić post konkursowy na Facebooku
  • w kreatywny sposób wyrazić chęć udziału w konkursie w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku – wszystkie chwyty dozwolone! 🙂
  • będzie nam bardzo miło jeśli udostępnisz post konkursowy na swojej tablicy FB i zaprosisz znajomych do wspólnej zabawy 🙂
  • udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu dostępnego TUTAJ

Odpowiedzi można udzielać w komentarzach pod postami konkursowymi na Facebooku, opublikowanymi na profilach każdego z organizatorów (można zgłosić się tylko raz; wszystkie komentarze będą brane pod uwagę przy wybieraniu zwycięzcy). Spośród wszystkich zgłoszeń jury, składające się z przedstawicieli organizatorów konkursu, wybierze dwie osoby, do których powędruje nagroda kolejno za 1 i 2 miejsce. Konkurs trwa od 17.10.2016 do 31.10.2016 roku (włącznie). Wyniki opublikujemy do 4.11.2016 roku.

Co możecie wygrać?

W naszym jesiennym konkursie do zdobycia będą dwie, wspaniałe nagrody:

konkurs

I miejsce – Bon na zakupy do sklepu PtakModa.com o wartości 100 zł oraz zestaw kosmetyków idealnych do jesiennej pielęgnacji od redakcji JestemKobieta.com o wartości ok. 80 zł.

II miejsce – jesienny szalik marki Mohito o wartości 49 zł od GreenWithEnvy.pl, który nada każdej stylizacji kobiecego uroku.

Zapraszam serdecznie!

Dodaj komentarz