Letnia Akademia Dobrych Zmian

Kochani! Wczoraj miałam okazję uczestniczyć w “Letniej Akademii Dobrych Zmian” organizowanej przez FashionPhilosophy Pop Up Store w łódzkiej Manufakturze.

Akcja trwa w dniach 16 -17 lipca od godziny 12 do 18. Istnieje szansa, że Akademia będzie odbywała się cyklicznie. Wszystko zależy od NAS! Drogie Panie! #KIEDYJAKNIETERAZ?

To pytanie powinna zadać sobie każda kobieta, która boi się zmian. Jeśli Wasz styl utknął w miejscu, dieta oparta jest głównie na fast foodach, a życie zawodowe nie przynosi satysfakcji – czas najwyższy powiedzieć STOP!

Podczas “Letniej Akademii Dobrych Zmian” możemy uzyskać pomoc wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie stylizacji (Irmina Kubiak – stylistka), dietetyki (dietetyk Dagna Solarek) oraz mentoringu (pomoc coacha Pani Ewy Mordalskiej). To nic nie kosztuje. Wystarczy poświęcić godzinkę, aby zmienić swoje życie na lepsze. Gwarantuję, że to będzie najlepiej poświęcony czas (czas tylko dla Ciebie) – zasługujesz na to!

DSC_0179

 

Dobrze jest zaczynać pozytywne zmiany od doboru nowej, dopasowanej do naszej sylwetki garderoby. Jako osobista stylistka jestem dumna z POLEK! Widzę ogromne zmiany w polskim STREET FASHION. Jednak nie możemy spoczywać na laurach, jest jeszcze dużo do zrobienia w tej kwestii.

W butiku FashionPhilosophy oprócz fachowego doradztwa, znajdziemy również ubrania polskich projektantów. Wszystkie rzeczy są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Są oryginalne i unikatowe. Możemy znaleźć wzory i fasony, które nie trafiły do sklepów “sieciowych”.

 

????????????????????????????????????

DSC_0187

DSC_0186

DSC_0189

 

????????????????????????????????????

Na zdjęciu grono fachowych doradców 😉 Jak widzicie nie ma się czego bać. Panie są przesympatyczne, uśmiechnięte i gotowe do działania. Kto wie? Może czekają właśnie na CIEBIE 😉

????????????????????????????????????

Wspaniała domowa atmosfera pomoże Ci się zrelaksować, rozluźnić. Dzięki temu będziesz mogła podjąć dobre decyzje zakupowe 😉

DSC_0191

Tym razem wcieliłam się w rolę fotografa. Moja lustrzanka zasługuje na złoty medal. Może czas na zmianę profesji? Żartuję oczywiście. Stylizacja i moda to moja miłość. Fotografia powoli staje się pasją.

…i jeszcze trochę zdjęć pięknej kolekcji…

DSC_0167

DSC_0197

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Oczywiście sama nie wyszłam z butiku z pustymi rękoma. Co kryje zawartość torebki? Zapewne dowiecie się w kolejnych stylizacjach Green 😉

DSC_0203

To jak? Spotkamy się w FashionPhilosophy Pop Up Store?

Do zobaczenia!!!!

 

Jedna myśl na temat “Letnia Akademia Dobrych Zmian

Dodaj komentarz