Musztarda, kwiaty i róż

Na liście trendów kolorystycznych w tym sezonie zdecydowanie króluje róż i musztarda, czyli dwa bardzo pozytywne odcienie. Połączenie pudrowego różu z kolorem żółtym zafascynowało mnie już jesienią. Pamiętacie stylówkę z kanarkowym płaszczem w roli głównej? -> “małe przypomnienie” Już wtedy pisałam Wam, że to jedno z moich ulubionych zestawień (nic się nie zmieniło). To propozycja dla Pań, które nie boją się wyzwań i lubią bawić się modą. Idealne dla mnie!

Jak stworzyć perfekcyjną stylizację za pomocą tych dwóch barw?

Po pierwsze równowaga, jeśli góra jest musztardowa, dół utrzymaj w różowej tonacji. Bezpieczną opcją jest wybranie dominującego koloru. Jeżeli zdecydujesz się, że w Twojej stylizacji ma się znaleźć więcej różowego, to żółty powinien wystąpić tylko na dodatkach np. żółta torebka lub szpilki.

Prezentowany outfit łączy: dziewczęcą subtelność, delikatność (tiul), elegancję (koszula) oraz zawiera sportowy akcent (buty).

Ta stylizacja jest wyjątkowa, ponieważ…

  • zmieściłam się w moją tiulową spódnicę, którą kupiłam 3 lata temu (od tego czasu +4-5 kg)
  • wytrzymałam na sesji 20 minut przy temperaturze 2-5 stopni (ja się pytam, gdzie ta wiosna?)

Czekam na Wasze opinie 🙂

Uwaga! Trend alert! Pierścionki w wersji hurtowej. Jak to się nosi? Włożenie na palce całej zawartości szkatułki z biżuterią to nie sztuka. Trzeba jednak uważać na to, aby się w tym szaleństwie nie zatracić  i znaleźć złoty środek. Ja stawiam na delikatne, subtelne modele, max 3 na jednym palcu. Wygląda oryginalnie i nie ma efektu “świecącej choinki”. Polecam 🙂

Stylizacja:

-koszula, Top Secret, cena: 129 zł

-spódnica, Anja odzież, cena: 70 zł

-buty, NB, cen: 349 zł

– torebka, allegro, cena: 60 zł

-pierścionki, A&A, łączna cena: 180 zł

-okulary, Mohito, cena: 39 zł

Opublikowany w Moda

4 myśli na temat “Musztarda, kwiaty i róż

Dodaj komentarz