Realash – recenzja odżywki do rzęs

Po równym miesiącu stosowania odżywki do rzęs REALASH przyszedł czas na wystawienie oceny.

Kilka słów od producenta:

Faza wzrostu rzęs trwa około 30 dni. To za mało, aby rzęsy stały się długie i gęste. Zaawansowana formuła REALASH przyspiesza naturalny wzrost rzęs i wzmacnia je od nasady, dzięki czemu rzęsy stają się długie oraz mocne. Formuła tej odżywki zapobiega również ich wypadaniu.

Mimo, że pełne rezultaty zobaczysz po 30 dniach, pozytywne zmiany zaobserwujesz już wcześniej. Po 2 tygodniach możesz zauważyć, że Twoje rzęsy są mocniejsze, zdrowsze i bardziej odżywione. Po 21 dniach efekty będą jeszcze bardziej spektakularne. Od Twojego nowego wyglądu dzieli Cię raptem kilkanaście dni!

Moja opinia:

relash recenzja

Jestem posiadaczką dość krótkich i rzadkich rzęs, zniszczonych codziennym tuszowaniem, henną i demakijażem. Testowałam na sobie już wiele specyfików, które miały za zadanie wzmocnić i poprawić wygląd moich rzęs. Niestety większość nie spełniała podstawowych oczekiwań. Swoją kuracje rozpoczęłam od olejku rycynowego, po pół roku stosowania stwierdziłam brak jakiegokolwiek rezultatu. Rozczarowań było wiele: odżywka firmy loreal, L’biotica aktywne serum, Eveline Serum- tyle wydanych pieniędzy na marne. W tym roku postanowiłam wypróbować REALASH. Wczoraj minął równy miesiąc odkąd używam odżywkę.

Zacznę od samego sposobu nakładania: odżywkę używałam codziennie wieczorem, nakładanie jest bardzo proste, wystarczy przejechać pędzelkiem u nasady rzęs. Duży plus daję za konsystencję, która jest lekka, dzięki czemu rano nie ma problemu z otworzeniem oczu (nie klei powiek). Przy pierwszym zastosowaniu obawiałam się reakcji alergicznej/podrażnienia, mam bardzo delikatną, wrażliwą cerę wokół oczu. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca.

Efekty stosowania: po miesiącu regularnego nakładania REALASH zauważyłam, że moje cienkie rzęski stały się mocniejsze i gęstsze. Zmywając wodoodporny makijaż na waciku nie ma już drobnych, pojedynczych rzęsek. Jeśli chodzi o spektakularny efekt wydłużenia na ten moment mogę stwierdzić, że jestem bogatsza o dwa może trzy milimetry. Odżywka jest jednak bardzo wydajna, myślę, że starczy mi jeszcze na kolejny miesiąc stosowania. Jeśli efekty się podwoją, a moje rzęsy będą dłuższe o 5 mm to będę przeszczęśliwa!

Cena REALASH to około 200 zł, swoją wymarzoną odżywkę możecie kupić w sklepie ORPHICA 🙂

Polecam serdecznie Waszej uwadze!

realash

Dodaj komentarz