See Bloggers Łódź

W ubiegły weekend odbył się największy festiwal twórców internetowych w Polsce – See Bloggers Łódź. Jest to wydarzenie podczas którego organizowane są warsztaty, spotkania z wyjątkowymi gośćmi i gwiazdami. W trakcie tej edycji blogerzy mogli porozmawiać m.in z Anią Wendzikowską, Michałem Żebrowskim, Ulą Dudziak, Sandrą Kubicką, Ulą Chincz, czy Moniką Mrozowską.

To już VI edycja festiwalu. W poprzednim roku miałam okazję wybrać się na See do Gdyni, w tym roku wszyscy blogerzy przyjechali do mojego miasta – Łodzi. See Bloggers to wydarzenie, które łączy ludzi z pasją. Tworzenie treści w Internecie, ma sens tylko wtedy, gdy jest robione z prawdziwej pasji i miłości. To trzeba po prostu czuć!

Moje wrażenia po See Bloggers Łódź?

To była dla mnie wyjątkowa edycja, organizowana w mieście, w którym mieszkam, pracuję, spędzam większość mojego dorosłego życia. Hasło, które przyświecało nam w tym roku to – “Pasja, jako sposób na życie”. Przez weekend stężenie pasji na metrze kwadratowym, wymknęło się spod kontroli. EC1 -Miasto Łódzkiej Kultury udźwignęło ciężar wiedzy, doświadczeń oraz energii ponad 2000 osób. Organizatorom należą się gromkie brawa! Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Sala główna była przepełniona ciekawymi wywiadami, prelekcjami, a całość dopełniały panele i warsztaty, które z roku na rok są coraz bardziej inspirujące. Największe wrażenie  wywołał na mnie wywiad Ani Zając z Urszulą Dudziak oraz warsztaty pozowania prowadzone przez Sandrę Kubicką. Dowiedziałam się, jak ustawiać się do zdjęć, jak eksponować produkty oraz poznałam triki wizualnego wysmuklania sylwetki bez użycia Photoshopa. Sandra okazała się sympatyczną i ciepłą osobą. Miałam okazję zamienić z nią kilka słów i jestem pełna podziwu dla jej zaangażowania w pracę modelki. To kolejny przykład osoby, z której warto brać przykład.

W przerwach między wykładami miałam okazję odwiedzić poszczególne stoiska wystawców. W pierwszej kolejności zajrzałam do Mileny i Gosi (Bonprix). Z dziewczynami znam się już ponad trzy lata. W trakcie naszej współpracy, wymieniłyśmy się niezliczoną ilością maili. Dzięki takim eventom, jak See Bloggers Łódź mamy okazję spotkać się na żywo i porozmawiać. Było mi bardzo miło w momencie, gdy Gosia poprosiła mnie o nakręcenie boomeranga, który otwierał drugi dzień festiwalu na międzynarodowym profilu marki. Następnie razem z Idą (autorką wszystkich zdjęć w tym wpisie) udałyśmy się do firmy Natura Siberica, aby poznać nowinki w kosmetykach naturalnych. Naszą metą było stoisko Lego, ogromne ilości kolorowych klocków wyzwoliły w nas pokłady dziecięcej radości i przepadłyśmy na dobre.

Ja i Melodylaniella

Ostatnia rzecz, o której chciałabym Wam napisać to spotkanie z cudowną, uśmiechniętą Anitą autorką bloga Melodylaniella. Poznałyśmy się pół roku temu na Instagramie. Obie mamy słabość do naturalnych kosmetyków, błyszczących gadżetów oraz kolorowych ubrań i uwaga mieszkamy w jednym mieście – Łodzi. Wspólna sesja od dawna chodziła mi po głowie. Stało się! Ida zrobiła nam kilka spontanicznych ujęć. Czekam na Wasze opinie i zapraszam do oglądania zdjęć. Enjoy!

 

see bloggers Łódź

see bloggers Łódź

see bloggers Łódź

see bloggers Łódź

see bloggers Łódź

see bloggers Łódź

see bloggers Łódź

see bloggers Łódź

see bloggers Łódź

see bloggers Łódź

see bloggers Łódź

see bloggers Łódź

Stylizacja:

-płaszcz, H&M, cena: 269 zł

-kombinezon, New Look, cena: 169 zł

-buty, Stradivarius, cena: 139 zł

torebka, Bonprix, cena: 59 zł

6 myśli na temat “See Bloggers Łódź

Dodaj komentarz