Świąteczna stylizacja z Orsay

Świąteczna stylizacja – w co się ubrać, aby wyglądać stylowo i elegancko?

Niedzielne śniadanie w małym gronie, budzi wiele wątpliwości w sprawie stylizacji, którą powinno się w tym wypadku przygotować. W tym roku obchodzimy Wielkanoc na przełomie miesiąca marca i kwietnia. Pogoda lubi nam płatać figle. Warto naszykować sobie dwa alternatywne zestawy, cieplejszy oraz wiosenny. Ubranie się w białą koszulę i czarną spódnice może wydać się zbyt eleganckie (w końcu rodzinne spotkanie, to nie egzamin maturalny). Za duży luz również może nie być mile widziany – nie chcemy przecież zostać posądzone o brak szacunku czy wyczucia sytuacji. Jak zatem znaleźć złoty środek? Pierwsza zasada brzmi: z elegancją, ale nie sztywno! Warto postawić na kolory oraz modne printy (pasy, kwiaty, geometryczne wariacje). Fasony ubrań powinny być szykowne, dopasowane. Warto rozważyć założenie prostej, klasycznej sukienki, bądź zestawu: klasyczna spódnica i wzorzysta koszula.

Świąteczna stylizacja Green

W tym roku postawiłam na uroczą, wzorzystą sukienkę midi z najnowszej kolekcji Orsay. Piękny niebieski kolor zestawiłam z energetyczną czerwienią (żakiet również z kolekcji Orsay). Jako dodatek mała, żółta kopertówka.

Razem z Mileną Stano przygotowałyśmy krótki filmik z sesji, prezentujący całą stylizację w “ruchu”. Dajcie znać, czy takie krótkie animacje są przez Was mile widziane :).


świąteczna stylizacja

 

 

Stylizacja:

-sukienka, Orsay, cena: 159 zł

-żakiet, Orsay, cena: 119 zł

-buty, Reserved, cena: 139 zł

-kopertówka, Quiosque, cena: 149 zł

Opublikowany w Moda

Dodaj komentarz