TK MAXX Łódź – fotorelacja z zakupów

FotorCreated1

Łódź po raz kolejny otwiera się na modową przygodę! Na parterze industrialnej Manufaktury otwarto drugi w mieście sklep TK Maxx. Łodzianie na 1727 m2 nowego sklepu TK Maxx mogą odnaleźć tysiące designerskich inspiracji – od ubrań, przez akcesoria i obuwie aż po dodatki do domu od znanych marek i projektantów. Wszystko w cenach do 60% taniej*. Nie byłam na otwarciu sklepu (chciałam uniknąć tłumów), wybrałam się na zakupy tydzień później. Tłumy i tak mnie nie ominęły 😉  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Szczególnie ucieszyła mnie półka z kosmetykami (takich produktów nie znajdziemy w zwykłych drogeriach).

DSC_1222

DSC_1225

Nowo otwarty sklep ma bardzo bogatą ofertę kosmetyków – każda z nas znajdzie coś dla siebie. W moim koszyku wylądował eliksir do włosów. Na razie użyłam go dwa razy, jestem pozytywnie zaskoczona 😉

DSC_1256

DSC_1205

Jako fanka oryginalnych dodatków spędziłam bitą godzinę w dziale z kapeluszami i okularami. Lato zbliża się wielkimi krokami czas najwyższy na zakup słomkowych nakryć głowy.

DSC_1239

W TK MAXX można znaleźć wszystko! Nie żartuję!

DSC_1241

Możemy ozdobić nie tylko siebie, ale również swój dom. Ramki, kosze, poduszki, koce i wiele innych rzeczy znajdziecie w dziale HOME.

DSC_1245

Dział “OBUWIE” również mnie nie ominął. Jest nadzieja dla posiadaczek rozmiaru 41! Znalazłam dla siebie kilka par.

DSC_1254

W przymierzalni uginałam się od ilości wieszaków, jednak to ta sukienka skradła moje serce.

DSC_1229

DSC_1266

Zakupy były bardzo udane! Wszystkim łodziankom serdecznie polecam. Może razem się wybierzemy?

Czekam na Wasze wiadomości 😉

DSC_1270

4 myśli na temat “TK MAXX Łódź – fotorelacja z zakupów

Dodaj komentarz