TK MAXX Łódź – wielkie otwarcie!

Już 19 maja 2016 r. o godzinie 10:00 będzie miało miejsce otwarcie drugiego sklepu TK MAXX w Łodzi! Wszystkie Łodzianki zapraszam do Manufaktury 🙂 Wraz z nową lokalizacją zyskamy jeszcze więcej modowych perełek i będziemy miały okazję do zrobienia zakupów w atrakcyjnych cenach. Zabierzcie ze sobą swoich mężczyzn, dla nich też na pewno się coś znajdzie!

TK MAXX_Łódź_Manufaktura_2

 

Brytyjska marka na swój kolejny, 32 już sklep w Polsce, wybrała wyjątkowe miejsce – industrialną przestrzeń kompleksu położonego w sercu miasta, który od lat niezmiennie przyciąga fanów mody, filmu i designu. Wyjątkowa jest również sama lokalizacja, gdyż TK Maxx zajął prestiżową powierzchnię na rynku Manufaktury: sklep będzie mieścił się w zabytkowym budynku z czerwonej cegły, w którym dawniej funkcjonowała tkalnia. W nowym sklepie będzie można znaleźć tysiące wyjątkowych produktów: od ubrań, przez akcesoria i obuwie, po dodatki do domu – wszystko od znanych marek i projektantów w cenach do 60% taniej*. Z okazji nadchodzącego lata, pod jednym dachem znajdzie się szczególnie dużo letnich sukienek, toreb plażowych, walizek i wiele innych produktów, które pozwolą na skompletowanie pełnego ekwipunku na wakacyjne podróże.

TK MAXX_Łódź_Manufaktura_4

TK MAXX_Łódź_Manufaktura_1

TK MAXX_Łódź_Manufaktura_7

Jak mówi Agata Zbieżak, kierownik sklepu TK Maxx w Manufakturze: Otwarcie sklepu TK Maxx w łódzkiej Manufakturze jest dla nas wyjątkowym wydarzeniem. To już drugi sklep w tym mieście, co wyraźnie wskazuje, jak bardzo mieszkańcy Łodzi pokochali zakupy w TK Maxx. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom oddając kolejne 1727 m² przestrzeni pełnej inspiracji.

W dniu otwarcia na klientów TK Maxx czekać będą liczne atrakcje, m.in. konkurs „Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Dodatkowo, klienci marki będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej na tę okazję GIFbudki, w której będzie można zrobić sobie zabawne gify, czyli animacje przygotowane z kilku zrobionych wcześniej zdjęć.

Fanpage TK MAXX Łódź 

Poznaj wszystkie sklepy TK MAXX

Wspólnie z TK Maxx, Green zaprasza do świętowania z okazji otwarcia nowego sklepu w Manufakturze już 19 maja, w czwartek, o godz. 10.00 przy ul. Ogrodowej 19A! Zobaczymy się?

2 myśli na temat “TK MAXX Łódź – wielkie otwarcie!

Dodaj komentarz